Zdrowie i uroda

Problematyczny wąsik w okolicy ust i jego laserowe usuwanie

Włoski nad ustami towarzyszą wielu kobietom, co przyprawia je o zawrót głowy. Wygląda to nieestetycznie, dlatego kobiety szukają trwałych sposobów na pozbycie się delikatnego owłosienia w okolicach twarzy. Metod na usunięcie niechcianego wąsika jest wiele, ale do najbardziej trwałych należy depilacja laserowa.

Laserowa depilacja wąsika

Laserowa depilacja wąsika jest najskuteczniejszą metodą usuwania owłosienia. Laser działa bezpośrednio na barwnik zawarty we włosach czyli melaninę. Dodatkowo depilacja laserowa usuwa włoski wraz z ich cebulkami, dzięki czemu nie odrastają one już ponownie. Korzystając z depilacji laserem Light Sheer Desire można pozbyć się aż do 95% owłosienia na stałe. Depilacja laserem okolic wąsika trwa zaledwie kilka minut, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Depilację laserową wąsika najlepiej rozpocząć jesienią, kiedy skóra nie jest narażona na intensywne działanie promieni słonecznych. Regularność i powtarzalność to klucze do sukcesu – 4- 6 powtórzeń co mniej więcej 4 tygodnie i efekty gwarantowane!

Usuwanie wąsika laserem

Przed wykonaniem depilacji laserowej warto skonsultować się z kosmetologiem, wykonującym zabieg. Oceni on stan Twojej skóry, dobierze odpowiednie parametry lasera do Twoich włosków, a także wykona próbę laserową. Po depilacji laserowej skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jest to naturalny objaw, która znika po kilku godzinach.

Z tymi problemami zrezygnuj z depilacji laserowej wąsika

Niestety, jak większość zabiegów, depilacja laserowa również posiada przeciwwskazania, przez które niektóre osoby muszą z niej zrezygnować – na jakiś czas lub na stałe.

Przede wszystkim zrezygnuj z depilacji laserowej, jeśli dopiero wróciłaś ze słonecznych wakacji, a Twoja skóra jest do 4 tygodni po opalaniu (zarówno słońcem, jak i światłami z solarium).

Ciąża i karmienie piersią to etap w życiu kobiety, w którym powinna zrezygnować z wykonywania depilacji laserowej.

Jeśli stosujesz leki światłouczulające, również zrezygnuj z zabiegu.

Infekcje wirusowe, grzybicze oraz bakteryjne w miejscu depilacji – w tym przypadku w okolic ust – to również powód to zrezygnowania z wizyty laserowej.

Depilacja laserowa wąsikiem – cena

Cena depilacji laserowej wąsika będzie w dużej mierze zależeć od miejsca, w którym zdecydujesz się ją wykonać. Na warszawskim Mokotowie w salonie Bodybar za pojedynczy zabieg zapłacisz 150zł, jednak kupując pakiet 4 zabiegów zaoszczędzisz aż 200 zł, ponieważ za 4 wizyty zapłacisz TYLKO 400zł. Jest to cena adekwatna do jakości. Pracując na jednym z najlepszych laserów Light Sheer Desire uzyskasz najlepsze efekty, zażegnasz problem wąsika i od razu podniesiesz swoją pewność siebie.